środa, 22 czerwca 2011

Szybki przgląd dotychczasowych osiągnięć Pauli:)

A teraz szybki przegląd 8 miesięcy Paulinki:) Praktycznie 7,5 miesiąca bo dopiero 02 lipca będzie miec 8, a ja teraz zaczynam dopiero pisać bloga, ale lepiej później niż nigdy;) Paulinka zaczyna raczkować, pierwsze ruchy w tym kierunku zrobiła 4 dni temu, w urodzinki swojej babci 50-te, to był chyba taki prezent urodzinowy:) Łzy mi z oczu płynęły z radości, teraz zaczyna się podciągać w łóżeczku, przy meblach, przy mojej nodze:) , a jeszcze niedawno ledwo główkę podnosiła, Jak byliśmy u lekarza w 3 miesiącu, mówię ze jeszcze główki nie podnosi, lekarz mówił ze jest silna, i kazał ćwiczyć 3 razy dziennie kłaść na brzyszku na 10 min czy płacze czy nie, i efekty były natychmiastowe.
Moja zdolna córeczka, tylko siedzieć nie chce, raczkuje a nie siedzi sama nie wiem dlaczego, ale przecież jeszcze 8 miesięcy nie skończyła. W pierwszym miesiącu nic szczególnego sie nie działo, oprucz tego jak płakała to spała i jadła na zmiane, w drugim miesiacu zaczeła wydawać krótkie dźwięki , kiedy leżeliśmy razem w łóżeczku , i wydaje mi się że zaczęła wodzić za mną oczkami, w trzecim miesiącu zaczęła gaworzyć, jakie fajne to było uczucie:) i uśmiechała się czasami o ile te kolki jej na to pozwalały. Czwarty miesiąc to były ogromne zmiany w zachowaniu i wyglądzie Paulinki:) zaczeła bawić się swoimi rączkami, podnosiła już główkę, zaczynała się śmiać na głos:) W piątym miesiącu chwytała już sama grzechotkę, w pozycji na brzuszku opierała się na dłoniach. W miesiącu szóstym przewracała się z boku na bok, w siódmym zaczynała pełzać, a teraz w ósmym zaczyna raczkować:)

Teraz jeszcze szybki przegląd zdjęć Paulinki z poprzednich miesięcy, a potem będę pisać na bierząco:)
PIERWSZY MIESIĄC PAULINKI

2 MIESIĄC PAULINKI

3 MIESIAC PAULINKI


4 MIESIAC PAULINKI

5 MIESIAC PAULINKI


6 MIESIĘCY PAULINKI
7 MIESIĄC PAULINKI


8 MIESIĄC PAU
LINKI

2 komentarze:

  1. Śliczna dziewczynka z Paulinki :) Blog to wspaniała pamiątka, więc fajnie, że zdecydowała się Pani na prowadzenie takiej formy wspomnień.
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkim mamom , które chcą odnosić sukcesy w trudnej sztuce wychowywania swoich pociech polecam super książkę!!! Pozdrawiam wszystkie MAMY.Małgorzata.
    http://zlotemysli.pl/ksiazkidrogowskazy,1/publication/show/3781/abc-madrego-rodzica-droga-do-sukcesu.html

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...