O MNIE

O mnie


Witam jestem Kinga, jestem bardzo szczęśliwą mamą największego mojego szczęścia - Paulinki dla której założyłam tego bloga jako pamiątkę, miałam opisywać w nim jak się rozwija, rośnie , dorasta. Ale kiedy moja córeczka poszła do przedszkola , okazało się że mam dla siebie trochę więcej czasu i powróciłam do swoich dawnych pasji. Postanowiłam więc i nimi się z Wami podzielić.

Zawsze marzyłam o pracy w Domu Pomocy Społecznej lub Warsztatach Terapii Zajęciowej ( w tym kierunku się uczyłam ). Długi czas byłam wolontariuszką w Środowiskowym Domu Samopomocy. Obecnie pracuję w Orange, jako Doradca klienta hurtowego, nie jest to praca z jaką wiązałam kiedyś moją przyszłość , ale ją lubię więc do szczęścia nic mi nie brakuje:) 

Blog ten jest więc blogiem o mnie Mamie Kindze,  o moim największym skarbie jakim jest moja córeczka Paulinka i o mojej pasji jaką są ręcznie zdobione przedmioty:)  Tworzę pracę szczególnie dla dzieci, maluję , szyję, pod czujnym okiem mojego małego specjalisty Paulinki:) która doradza mi co poprawić, dodać, itp żeby się podobało dzieciaczkom takim jak Ona:) Jednak często przy różnych okazjach robię pracę decoupage lub inne ozdoby najczęściej ze sklejki, choć czasem zdarza mi się z masy solnej , wstążki, materiału,  itp.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...